Neohodnoceno

Dildo Růžový nanuk

Stylové a netradiční dildo v designu růžového nanuku. Navíc i v obalu připomínající nanuk. Ideální délka 22 cm a průměr 4 cm. 

Skladem (1 ks)
Kód: 3700436031117
Značka: LOVE TO LOVE
1 199 Kč –8 % 1 099 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: růžová
Délka: 22 cm
Materiál: silikon
Průměr: 4 cm
Vlastnosti: klasické
Dildo Růžový nanuk
1 199 Kč –8 %

Zrozeno ze sloganu ,,Sex, zábava a rokenrol´´.

Jsme nadšení z vytváření zábavných produktů kombinujících design a popkulturu. A tak vzniklo toto zábavné dildo z letní kolekce Iscream Pink.

Snažíme se naší nabídkou uspokojit všemožné požadavky na sexuální hračky a proto někdy vznikne něco, co se vymyká kontrole a představám o vzhledu dilda. No přiznejme si, dildo ve tvaru nanuku je opravdu krok jiným směrem a my jsme rádi, že vám tento výtvor můžeme nabídnout. 

Růžový nanuk je dildo pro speciální zákazníky, kteří hledají něco netradičního. Toto dildo vám navíc přijde v obalu připomínající opravdový nanuk.

Doporučujeme tento produkt i jako stylový dárek pro partnerku. 

Objevte a užijte si potěšení s tímto dildem značky Love to Love.

 

LÁSKOU K LÁSCE

Love to Love je značka, která objevuje předměty každodenního života a proměňuje je v sexuální hračky ve velkém stylu, je průkopníkem na trhu sexuálních hraček, dárků a erotické kosmetiky.

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Jsou tak skvělá pro homo i heterosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • Velikost balení: 32 cm x 9,5 cm
  • Velikost produktu: 22 cm x 4 cm
  • Materiál: silikon