Neohodnoceno

Dildo reagující na teplotu ADRIEN LASTIC

Dildo originálního zaobleného tvaru, které je specifické i tím, že dokáže měnit tvrdost na základě teploty. Černá barva, délka 13 cm a průměr 2,4 cm.

Skladem (2 ks)
Kód: 843334524059
Značka: Adrien Lastic
679 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: černá
Délka: 13 cm
Materiál: silikon
Průměr: 3 cm
Vlastnosti: klasické

Jedno z nejkvalitnějších dild s dvojitou hustotou. podlouhlý tvar a zaoblený hrot. Je ideální pro snadné, pohodlné a příjemné zasunutí a vyjmutí. 

Na základně najdete silnou přísavku, díky které můžete svoji hračku používat téměř na jakémkoli povrchu.

Má nový systém, který umožňuje měnit stav materiálu. Pokud chcete, aby bylo dildo trochu teplejší, vložte jej do mikrovlnné trouby (max. 30 sekund) nebo pod horkou vodu (max. 2 minuty), aby dildo bude měkčí. Pokud ho naopak chcete tvrdší, vložte jej do chladničky.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

ADRIEN LASTIC

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Využití análního dilda je skvělé při samotném sexu. Ženy, které znají anální stimulaci G-bodu by vám potvrdily, že jde o něco nepopsatelného. Pro ty kteří neznají... Stimulaci G-bodu je možné provádět jak ve vagíně tak v análním otvoru a právě kombinace těchto dvou stimulací vytváří opravdu hluboký a dokonale prožitý orgasmus.

Anální dilda ocení jak heterosexuální tak i homosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • Dvojitá hustota
  • Systém reagující na teplotu
  • Materiál: silikon
  • Bez obsahu ftalátů
  • Ergonomické
  • Se silnou přísavkou na základně
  • Rozměry: 12,9 cm x 2,4 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.