Neohodnoceno

Dildo na stimulaci prostaty

Dildo s rozšířenými možnostmi použití. Vhodné jak pro vaginální tak anální použití, tudíž vhodné i pro muže. Stimulace prostaty nikdy nebyla intenzivnější.

Skladem (3 ks)
Kód: 871862752694
Značka: Easy Toys
629 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: černá
Délka: 14 cm
Materiál: silikon
Průměr: 3 cm
Vlastnosti: anální, stimulátor prostaty

Užijte si toto efektivní dildo jako stimulátor prostaty. Přidejte trochu lubrikantu, uvolněte se a užívejte si pocit, který bude tak jemný a vzrušující. Masírujte své nejcitlivější body pomocí kulaté špičky a zaručujeme, že získáte erotičtější zážitek.

Realisticky vytvořený kolík pro stimulaci prostaty a očkem na konci pro snadnou manipulaci.

Svým tvarem je určený pro intenzivní stimulace prostaty a bodu G. Hodí se pro vaginální i anální stimulaci, takže je vhodnou volbou pro muže i ženy.

Dosažení orgasmu díky anální stimulaci s EasyToys Silicone Curved Dong je neuvěřitelně vzrušující. V této oblasti je vysoká koncentrace nervových zakončení, a díky análním pomůckám můžete stimulovat každý z těchto nervů.

Ženy samozřejmě prostatu jako takovou nemají, ale přesto pojem ženská prostata existuje, ovšem jeho původ je spíše sexuální. Stejně jako může být pro muže stimulace prostaty příjemná, mají ženy poblíž močové trubice tzv. periuretrální žlázky, které mohou při správném dráždění vyvolávat rozkoš. Jsou také původcem tekutiny, kterou tělo uvolňuje během mokrého orgasmu.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

SNADNÉ HODINY

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Využití análního dilda je skvělé při samotném sexu. Ženy, které znají anální stimulaci G-bodu by vám potvrdily, že jde o něco nepopsatelného. Pro ty kteří neznají... Stimulaci G-bodu je možné provádět jak ve vagíně tak v análním otvoru a právě kombinace těchto dvou stimulací vytváří opravdu hluboký a dokonale prožitý orgasmus.

Anální dilda ocení jak heterosexuální tak i homosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • Stimulátor prostaty
  • Měkký materiál
  • Snadné čištění
  • Materiál: silikon
  • Barva: černá
  • Rozměry: 17,5 cm x 3,5 cm
  • Použitelná délka: 13,5 cm