Neohodnoceno

Dildo červená kobra 20 cm

Červené zakřivené dildo z tekutého silikonu. Velmi měkké, stimulačně zakřivené, kompatibilní s postroji a se silnou přísavkou.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 759746753656
Značka: CHISA NOVELTIES
799 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: červená
Délka: 21 cm
Materiál: silikon
Průměr: 4 cm
Vlastnosti: klasické

Užijte si změnu s tímto velmi měkkým silikonovým dildem bez obsahu ftalátů. 

Jeho zakřivení připomínající kobru vás jistě ohromí. Díky zakřivení se sex s tímto dildem stává nezapomenutelným. Jeho flexibilita je takovou třešničkou na dortu. 

Dildo ze široké palety barev nabízíme v barvě červené, protože červená evokuje vášeň a díky vášni s ním zažijete extrémní pocity z vaginální stimulace.

Dildo je kompatibilní s postroji a navíc díky přísavce jej můžete umístit například na dlaždičky v koupelně a užít si pořádnou jízdu.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

CHISA

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Jsou tak skvělá pro homo i heterosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • červená barva
  • Tekutý silikon
  • Silná přísavka
  • Kompatibilní s postroji
  • Bez obsahu ftalátů
  • Rozměry: délka 20,5 cm, průměr 4 cm