Neohodnoceno

Dildo 20 cm s vibracemi v tělové barvě

Dildo o délce 20 cm vybaveno 7 funkcemi. Tělová barva, realistický vzhled.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6937526503064
Značka: ROMANCE
1 444 Kč –10 % 1 299 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: tělová
Délka: 20 cm
Průměr: neuvedeno
Dildo 20 cm s vibracemi v tělové barvě 5
Akce Novinka
1 444 Kč –10 %

Dobré dildo je vždy řešením pro nudnou noc. Ale co když přidáte 7 vzrušujících  funkcí? 

Vyzkoušejte jaké to je, když Vám dildo vplouvá do vagíny a přitom vydává vibrace, které proudí Vašim tělem. Při každém pohybu dilda, jsou vibrace intenzivnější a intenzivnější a vy se dostáváte do neuvěřitelné slasti a chcete víc a víc. 

Dildo má žilky na povrchu, žalud a dvě varlata, která přidávají na realitě. Je vybaveno 7 funkcemi s vibrací, které jsou ovladatelné dálkovým ovládáním, takže jej můžete ovládat, jak si přejete. A abyste ho mohli pohodlně odložit, přidali jsme do základny silnou přísavku.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

ROMANCE

Navrženo v USA s nejpřísnějšími standardy kvality.

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Jsou tak skvělá pro homo i heterosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • 7 vibrujících funkcí
  • 4 AAA baterie (nejsou součástí)
  • Dálkové ovládání
  • Použitelná délka 20 cm