Neohodnoceno

Čistič erotických hraček LATETOBED 150 ml

Snadná aplikace, velká účinnost a efektivita... To je čistič hraček LATETOBED. Sprej vám velice usnadní čas i námahu při čistění.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583798430
Značka: Latetobed
209 Kč
Kategorie: Čističe hraček
Barva: neuvedeno
Specifikace: okamžitý účinek
Velikost: 150 ml

Okamžitý a super účinný sprej - čistič hraček, který udrží vaše hračky čisté a optimální po delší dobu. 

Naneste jej přímo na povrch hračky a otřete jej vlhkým hadříkem. Nezapomeňte jej vysušit, aby nedošlo k poškození. Nemá žádný alkohol a jeho sprejová aplikace je ideální pro rychlé a snadné čištění. 

 

LATETOBED

 

Pokud jste už zkušení v používaní sexuálních pomůcek, tak jistě víte jak důležité je udržovat čistotu a sterilitu těchto hraček.

Jestli-že nejste až tak zběhlí v používaní hraček při sexu, vysvětlíme jak moc je hygiena důležitá. Pečlivým a pravidelným čistěním hraček po každém použití můžete předejít nepříjemnostem jako jsou záněty, bakterie, kvasinky v oblasti genitálií. Navíc jako bonus tímto čištěním prodloužíte životnost svých hraček a tak vám mohou dělat radost i celé roky.

Čistič hraček by měl být součástí každého šuplíku po boku sexuálních hraček a pomůcek. Samozřejmě není podmíněné používání čističe hraček jen na sexuální pomůcky. Jeho použití je všeobecné pro čištění a desinfekci.

 

Specifikace:

  • 150 ml
  • Forma spreje
  • Bez alkoholu
  • Okamžitý
  • Složení: Voda, Propylenglykol, kokamidopropylbetain, chlorhexidin diglukonát.