Neohodnoceno

Čistič erotických hraček Eros 200 ml

Čistič hraček pro udržování sterility a čistoty vašich sexuálních pomůcek. Zamezte vzniku nepříjemných bakterií a kvasinek.

Skladem (1 ks)
Kód: 4035223220238
Značka: Eros
229 Kč
Kategorie: Čističe hraček
Barva: neuvedeno
Specifikace: pro citlivou pokožku
Velikost: 200 ml

Perfektní péče a čištění pro oblast genitálií a pro vaše hračky zajistí čistič hraček EROS. Toto čisticí kombo čistí a stará se o vaši pokožku současně co udržuje vaše sexuální hračky sterilní a čisté. 

Neobsahuje alkohol a tak je ideální pro citlivou pokožku. 

Jednoduše jej naneste na požadovanou část těla nebo na povrch hračky a vyčistěte ji čistým hadříkem.

 

EROS

 

Pokud jste už zkušení v používaní sexuálních pomůcek, tak jistě víte jak důležité je udržovat čistotu a sterilitu těchto hraček.

Jestli-že nejste až tak zběhlí v používaní hraček při sexu, vysvětlíme jak moc je hygiena důležitá. Pečlivým a pravidelným čistěním hraček po každém použití můžete předejít nepříjemnostem jako jsou záněty, bakterie, kvasinky v oblasti genitálií. Navíc jako bonus tímto čištěním prodloužíte životnost svých hraček a tak vám mohou dělat radost i celé roky.

Čistič hraček by měl být součástí každého šuplíku po boku sexuálních hraček a pomůcek. Samozřejmě není podmíněné používání čističe hraček jen na sexuální pomůcky. Jeho použití je všeobecné pro čištění a desinfekci.

 

Specifikace:

  • 200 ml
  • Čistič hraček a intimní oblasti
  • Bez alkoholu
  • Perfektní pro citlivou pokožku
  • Složení: Aqua, propylenglykol, hexamidin diisethionát fenoxyethanol, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, panthenol