Neohodnoceno

Čistič erotických hraček Eros 200 ml parfémovaný

Čistič hraček Eros obohacený o parfém, který zajistí, že vaše hračky budou vonět čistotou a zůstanou sterilní a neporušené.

Skladem (4 ks)
Kód: 4035223662106
Značka: Eros
249 Kč
Kategorie: Čističe hraček
Barva: neuvedeno
Specifikace: parfémovaný
Velikost: 200 ml

Máte vysoce kvalitní hračky nebo hračky s jemným povrchem a neradi by jste si je poškodily. Tento čistič hraček neobsahuje alkohol a tak je ideální pro tyto jemné povrchy. Zanechává je čisté a přitom o něco pečuje což prodlužuje jejich životnost.

Nezanechává nepříjemný zápach a je super efektivní. Má perfektní dávkování, je rozpustný ve vodě a neobsahuje parabeny.

 

EROS

 

Pokud jste už zkušení v používaní sexuálních pomůcek, tak jistě víte jak důležité je udržovat čistotu a sterilitu těchto hraček.

Jestli-že nejste až tak zběhlí v používaní hraček při sexu, vysvětlíme jak moc je hygiena důležitá. Pečlivým a pravidelným čistěním hraček po každém použití můžete předejít nepříjemnostem jako jsou záněty, bakterie, kvasinky v oblasti genitálií. Navíc jako bonus tímto čištěním prodloužíte životnost svých hraček a tak vám mohou dělat radost i celé roky.

Čistič hraček by měl být součástí každého šuplíku po boku sexuálních hraček a pomůcek. Samozřejmě není podmíněné používání čističe hraček jen na sexuální pomůcky. Jeho použití je všeobecné pro čištění a desinfekci.

 

Specifikace:

  • 200 ml
  • Bez alkoholu
  • Složení: Aqua, Propylenglykol, Hexamidin Diisethionát Fenoxyethanol, Neohesperidin Dihydrochalcon, PEG-40 Hydrogenovaný ricinový olej, Parfum (vůně), Panthenol