Neohodnoceno

Čiré anální dildo Rozpalovač - 14 cm

Průhledné anální dildo, měkké jako želé. Použitelná délka ideálních 14 cm a přísavka na základně. 

Skladem (3 ks)
Kód: 782421509408
Značka: CRYSTAL JELLIES
499 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: průhledná
Délka: 14 cm
Průměr: 3 cm

Užijte si nejlepší penetraci análního otvoru s tímto dildem Rozpalovačem ve formě želé. 

Má úzké tělo, plné žil a malý zaoblený žalud, ideální pro uskutečnění realističtějších a příjemnějších pocitů z análního sexu.

Materiál je měkký a hladký. Na základně najdete přísavku, která slouží také jako zarážka, aby nedošlo k nehodě kdy do zadečku vsunete celé dildo. 

Tohle anální dildo je vytvořeno pro větší pohodlí díky velmi měkkému a ohebnému materiálu, který se velmi snadno přizpůsobuje vašim pohybům. 

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

CRYSTAL JELLIES

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Využití análního dilda je skvělé při samotném sexu. Ženy, které znají anální stimulaci G-bodu by vám potvrdily, že jde o něco nepopsatelného. Pro ty kteří neznají... Stimulaci G-bodu je možné provádět jak ve vagíně tak v análním otvoru a právě kombinace těchto dvou stimulací vytváří opravdu hluboký a dokonale prožitý orgasmus.

Anální dilda ocení jak heterosexuální tak i homosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • Ideální pro začátečníky
  • Bez ftalátů
  • S přísavkou

Rozměry:

  • Celková délka: 15,2 cm 
  • Průměr: 2,5 cm
  • Použitelná délka: 14 cm