Neohodnoceno

Luxusní červená pouta na kotníky

Smyslné pouta-manžety na kotníky. Luxusní červené provedení se vzorem nabízí větší sexuální vzrušení. 

Skladem (1 ks)
Kód: 8714273928627
Značka: Ouch! LUXURY
599 Kč
Kategorie: Pouta
Barva: červená
Materiál: umělá kůže
Velikost: nastavitelná

Obohaťte svůj sexuální život pomocí těchto kotníkových manžet. 

Jsou v luxusní červené barvě, elegantní a smyslné. Nabízí nespočet sexuálních poloh, které závisí jen na Vaší fantazii a odvaze. 

Ciťte se elegantně i při těch nejvíc zvrhlých sexuálních praktikách, které tyto pouta nabízí.

Pouta mají 7 možností nastavení velikosti, které zaručují bezpečné a pevné uchycení a to od 23 cm do 36 cm. Řetěz, který spojuje obě nohy ženy, měří 15,5 cm a spojuje se typickým háčkem.

 

Čištění poutacího příslušenství je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde

 

OUCH LUXUSNÍ

 

Sexuální požitky trochu jinak aneb sex s trochou hříchu. Drží Vás myšlenka mít nad svým partnerem/partnerkou více nadvlády? Nedokážete se zbavit vzrušení při myšlence, že je Váš sexuální objekt připoután k posteli a vy si tak s ním můžete dělat co Vás jen napadne? Tento nápad drží, věřte nevěřte, čím dál víc lidí.

Pouta jsou velmi oblíbenou sexuální hračkou. Jednoduchý a přitom tak geniální nápad jak si dopřát mnohem víc vášně. Upusťte fantazii i tomuto způsobu her a vyzkoušejte hned několik možností spoutání. Sexuální objekt může ležet na zádech a ruce mít za hlavou spoutané k čelu postele. To samé může být i při poloze na břiše. Pouta ovšem nabízí o možností spoutání ruky s nohou a nebo se připoutejte k sobě a užijte si jaké to je mít sex bez možnosti útěku.

 

Specifikace:

  • Nastavitelné - 23 cm až 36 cm
  • Vinylová, neoprenová a umělá kůže