Neohodnoceno

Sada - Červená dilda s vibrátorem

Sada obsahující dvě dilda a vibrátor v dominantní červené barvě. Tato sado jednoznačně doplní vaši sbírku sexuálních hraček.

Skladem (2 ks)
Kód: 759746146373
Značka: CHISA NOVELTIES
715 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: červená
Délka: 18 cm
Materiál: TPE - měkký plast
Průměr: 4 cm
Vlastnosti: klasické, sada

Užijte si sex podle svých potřeb a představ s touto sadou 3 skvělých pomocníků pro masturbaci.

Sada obsahuje 2 polo-realistická texturovaná dilda a vibrátor, který vyplní mezery ve vašich potřebách.

Červená barva je velmi dominantní a díky ní se můžete cítit dominantně i vy. Dilda i vibrátor jsou měkká, aby se dokázali přizpůsobit vašim křivkám.

Všichni tři mazlíčci mají délku 17,8 cm. Jedno dildo je hladší, ovšem s realistickými žílami a výraznějším žadulem. Druhé dildo má výčnělky pro silnější stimulaci. Vibrátor je hladký a malým průměrem 2,55 cm. 

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

CHISA

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Jsou tak skvělá pro homo i heterosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • Sada obsahuje: 2 dilda + 1 vibrátor
  • Rozměry:
    • Dildo 1 - délka: 17,8 cm, průměr 4 cm
    • Dildo 2 - délka: 17,8 cm, průměr 3,65 cm
    • Vibrátor - délka 17,8 cm, průměr 2,55 cm
  • Materiál: TPE + ABS
  • Barva červená

 

MATERIÁL VÝROBKU

U tohoto výrobku je silikon použit na části, které přicházejí do kontaktu s tělem a materiál ABS je použit na funkční prvky (tlačítka, držadla atd.)

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA Z TPE

TPE neboli termoplastický elastomer (mix plastů a syntetického kaučuku) je hypoalergický, elastický, měkký a ergonomicky přizpůsobivý materiál. Díky své struktuře je velmi příjemný a reálný na dotyk (nejvěrněji imituje lidskou kůži). Je nejčastěji voleným materiálem při výrobě sexuálních pomůcek. Nevýhodou je jeho vyšší poréznost, díky které je třeba klást důraz na pravidelnou hygienu.

 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.