Neohodnoceno

Černý silikonový roubík plný

Roubík v podobě malé silikonové kuličky připevněné na koženkovém popruhu, který je plně nastavitelný. Černá barva, popruh zdobený stříbrnými nýty. 

Skladem (1 ks)
Kód: 8436583793497
Značka: Fetish Addict
519 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá
Materiál: silikon
Průměr roubíku: 4 cm
Specifikace: plná kulička
Velikost popruhu: nastavitelná

Řada určená pro milovníky nejintenzivnějších a nejtemnějších potěšení, ponořte se do Fetish Addict a užijte si svou sexualitu jako nikdy předtím.

Hladký roubík ve tvaru koule, která je malé velikosti. Pohodlně se vejde do úst a to bez zanechání pachuti či zápachu. Roubík je pevný a přitom měkký. Nebojte se do něj zakousnou tak, aby vaše ústa zůstala zavřená a to úplně. 

Pásek má nastavitelnou velikost pomocí klipsů na zadní straně a tak ho drží bezpečně na místě. 

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

FETISH ADDICT

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíku. U milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybět. Roubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkou, natahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Nastavitelná velikost popruhu
  • Rozměry: 60 cm x 2 cm
  • Koule o průměru: 4 cm
  • Materiál roubíku: silikon

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.