Neohodnoceno

Černé silikonové erekční kroužky - 2 velikosti v balení

Erekční kroužek o maximální šířce v sadě s malým erekčním kroužkem. Máte buď to na výběr nebo můžete použít oba kroužky zároveň. Kroužky jsou i extra tlusté. Černá barva, materiál silikon.

Skladem (3 ks)
Kód: 603912358414
Značka: Fantasy C-Ringz
449 Kč
Kategorie: Erekční kroužky
Barva: černá
Materiál: silikon
Velikost: 2,7 cm

Pokud hledáte dokonalý pár vysoce kvalitních a výkonných erekčních kroužků, jste tu správně.

Tyto erekční prsteny jsou silikonové.

Maximální šířka je osvědčenou volbou pro opravdu tvrdé erekce, které drží i vydrží! Dva super měkké silikonové kroužky, z nichž si můžete vybrat, jsou perfektní startovací sadou, která vám pomůže dosáhnout maximálního potenciálu!

Silné kroužky, vyrobené z elitního silikonu bez obsahu ftalátů, lze použít společně nebo jednotlivě. Jakmile se pohodlně ocitnou kolem kořene Vašeho penisu nebo koulí, jemně omezují průtok krve, aby vám pomohli dosáhnout největší, nejhrubší a nejintenzivnější erekce, jakou si kdy bylo možné představit!

Vyzkoušejte prsteny v různých kombinacích, abyste našli ty správné výsledky. Použijte oba kroužky současně pro maximální vytrvalost. 

Vyčištění je hračkou po zábavě, pomocí čističe hraček a teplé vody. Použijte dostatek lubrikačního gelu pro extra mokré a divoké setkání z naší nabídky.

 

FANTASY C-RINGZ

 

Specifikace:

  • Velký průměr kroužku na kohoutek: 3,5 cm
  • Průměr malého kroužku na penis: 2,7 cm
  • Zahrnuje čistič hraček
  • Bez obsahu ftalátu

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - EREKČNÍ KROUŽKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.