Neohodnoceno

Černý roubík tyčinka - červené prošívání

Roubík ve tvaru podlouhlé tyčinky, s popruhem s červeným prošíváním. Roubík vyroben z velice kvalitního silikonu. Černá barva-červené prošívání. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583794203
Značka: Fetish Addict
529 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá, černá/červená
Materiál: silikon
Průměr roubíku: neuvedeno
Specifikace: kost
Velikost roubíku: nastavitelná

Řada určená pro milovníky nejintenzivnějších a nejtemnějších potěšení, ponořte se do Fetish Addict a užijte si svou sexualitu jako nikdy předtím.

Tento roubík musí být to co hledáte a potřebujete. Roubík ve zvláštním tvaru podlouhlé tyčinky pro posílení fantazie sexuálních her.

Popruh je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou pevné a přitom jemné. je plně nastavitelný aby zaručil naprosté pohodlné a přitom roubík udržel na svém místě. Navíc je zdobený červeným prošíváním, které vypadá velice dobře.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

FETISH ADDICT

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíku. U milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybět. Roubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkou, natahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Nastavitelný: 41 cm - 57 cm
  • Silikonový roubík

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.