Neohodnoceno

Černý roubík s vroubkovaným kolíkem do úst

Černé dildo se silikonovou kuličkou a vroubkovaným kolíkem ve formě kuliček do úst. Nastavitelná velikost popruhu.

Skladem (4 ks)
Kód: 8718627528235
Značka: Easy Toys
899 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá
Materiál: silikon
Průměr roubíku: neuvedeno
Specifikace: dildo
Velikost popruhu: nastavitelná

Buďte tím, kdo má vše pod kontrolou, a užijte si pocit síly umlčením svého protějšku pomocí roubíku s vroubkovaným kolíkem uvnitř úst. Roubík je ideální pro začátečníky i zkušené nadšence bondage

Popruh je plně nastavitelný, takže roubík vám vždy dokonale padne kolem hlavy. Vyzkoušejte to hned a zažijte večer nádherného erotického potěšení.

Kuličky uvnitř úst evokují vzrušení a nabízí úplně jiný rozměr potěšení.

Užijte si noci plné BDSM her bez omezení.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

SNADNÉ HODINY

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíkuU milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybětRoubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkounatahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Nastavitelný popruh
  • Popruh ze syntetická kůže
  • Roubík s kuličkami

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.