Neohodnoceno

Černý roubík s prodyšnou kuličkou

Roubík ve tvaru prodyšné kuličky. Nastavitelný popruh. Roubík je celkově velikosti S. Průměr roubíku 4 cm.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583793268
Značka: Fetish Addict
519 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá
Materiál: silikon
Průměr roubíku: 4 cm
Specifikace: prodyšná kulička
Velikost popruhu: nastavitelná

Řada určená pro milovníky nejintenzivnějších a nejtemnějších potěšení, ponořte se do Fetish Addict a užijte si svou sexualitu jako nikdy předtím.

Prodyšná kulička malé velikosti připevněná na popruhu se sponou a nastavitelnou velikostí. Prodyšnost kuličky je skvělá, protože usnadňuje dýchání. 

Kulička je vyrobená z kvalitního silikonu, který je příjemný na zkus, bezpečný a navíc se snadno čistí. 

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

FETISH ADDICT

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíkuU milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybětRoubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkounatahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Nastavitelná - velikost S: 35 cm x 51 cm
  • Koule: 4 cm
  • Silikonová koule

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.