Neohodnoceno

Černý roubík s análním kolíkem

Černý roubík se silným popruhem vybavený análním kolíkem. Rozšířené možnosti použití roubíku. Možnost uzamknutí popruhu.

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924235263
Značka: RIMBA
799 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá
Materiál: silikon
Průměr roubíku: 4 cm
Specifikace: anální kolík
Velikost popruhu: nastavitelná

Roubík, který je vytvořený pro opravdové hráče bez studu a strachu. Silikonový roubík s análním kolíkem. Vyzkoušejte co vše je s takovým roubíkem možné v sexuálních hrátkách provádět. Možností je několik. 

Roubík drží na svém místě silný popruh s nastavitelnou velikostí pomocí 8mi dírek. Dáme vám tip sponu uzamknout zámkem (není součástí dodávky).

Silikonový materiál je velmi příjemný na skus, bezpečný a navíc se snadno čistí. 

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

LATEX PLAY

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíkuU milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybětRoubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkou, natahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Materiál: silikon
  • Velikost: nastavitelná
  • Průměr roubíku: 4 cm
  • Černá barva
  • Délka kolíku: 6 cm 
  • Maximální průměr kolíku: 2,8 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.