Neohodnoceno

Černo-stříbrný bičík Padesát odstínů šedi

Sexuální bičík z kolekce trilogie Padesáti odstínů. Možnost lehkého i tvrdého plácání. Vzrušující kombinace černé a stříbrné barvy.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 5060108819503
1 099 Kč
Kategorie: Bičíky, plácačky a důtky
Barva: černá/stříbrná
Materiál: kůže
Velikost: 57 cm

Tento mistrovský bičík ve stylové stříbrné a černé barvě je ideální pro luxusní bičování. Střídavě používejte měkkou stranu a hrany bičíku pro vzrušující brnění.

Když lehce poplácáte kůži, špička bičíku stimuluje nervové zakončení pro zvýšenou citlivost. Spojte ostré bičování s lehkým poplácáváním pro hluboce uspokojující zážitek, který zanechá vašeho milence/milenku plné očekávání.

Osedlejte svého milence/milenku a popožeňte ho tímto originálním jezdeckým bičíkem.

 

Pro prodloužení životnosti bičíku a dodržování správné hygieny použijte čistič hraček.

 

FIFTY SHADES OF GREY

Tento bičík Padesát Shades of Grey byl součástí erotických pomůcek v trilogii Padesáti odstínů. Je to oficiální kolekce schválená autorem EL Jamesem a ideální erotický dárek pro fanoušky trilogie.

 

Bičíky, důtky a plácačky jsou běžným doplňkem sexuální výbavy lidí, kteří se toho prostě nebojí. Lidí, které vzrušuje dostat nebo naopak dát někomu pár na zadek. Štípnutím, které způsobí právě plácnutí bičíkem či důtkou, dojde k prokrvení kůže a tím se kůže stává citlivější a sex tak mnohem vzrušující.

Tyto pomůcky jsou naprosto typickým vybavením pro BDSM hrátky. Spoutejte svou subinu/suba pouty, nasaďte mu pásku na oči, vezměte do rukou bičík či důtku a ukažte svému submisivnímu partnerovi kdo je tady dominant.

Ať už jste zastánce BDSM her nebo si chcete bičík či důtku pořídit pro zpestření sexuálních zážitků, určitě nebudete litovat, pokud ovšem víte, že o to i Váš milenec stojí.

Po výběru je už jen a jen na Vás jak moc budete v posteli zvrhlí, zda tuto pomůcku zkombinujete s poutymaskou, svorkami na bradavky či dalšími sexuálními hračkami.

 

Specifikace:

  • Jezdecký bičík pro smyslové otroctví.
  • Obsahuje kožené detaily na zápěstí a špičce, pletenou stopku a měkkou gumovou rukojeť.
  • Úžasný design dělá z tohoto kusu luxusní sexuální hračku
  • Nejlepší kombinace se zavázanýma očima a plácnutím.
  • Vhodné pro začátečníky až po pokročilé uživatele.