Neohodnoceno

Černé venušiny kuličky

Jedinečný tvar Venušiných kuliček. Barva černá. Rozměr 19,5 x 3,8 cm.

Skladem (2 ks)
Kód: ET208BLK
Značka: Easy Toys
399 Kč –8 % 369 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: černá
Materiál: neuvedeno
Velikost: průměr 3,8 cm, celkem 19,5 x 3,8 cm
Černé venušiny kuličky
Akce
399 Kč –8 %

Zažijte vzrušení pomocí těchto Venušiných kuliček, které ne náhodou připomínají žalud penisu. Již při zasouvání do vagíny pocítíte jedinečný zážitek.

Tyto kuličky zpevní Vaše vaginální svaly pro lepší sex. Zvýší citlivost klitorisu a zdokonalí Vaše orgasmy. Což určitě ocení i Váš partner.

Jejich povrch je saténově hladký a v kombinaci se vzrušující černou barvou vám ukáží pravou tvář rozkoše. Použijte venušiny kuličky a nechejte se unášet pocity, které vám přivedou. 

 

Pro příjemnější vložení do vagíny doporučujeme použít lubrikační gel. Z naší nabídky vám můžeme nabídnout lubrikační gely hned několika typů zde.

Po vyjmutí je dobré Venušiny kuličky vydesinfikovat a to například čističem hraček EROS.

 

SNADNÉ

 

Doporučené kroky pro správné použití Venušiných kuliček jsou:

  • Krok 1: nejlepší a nejpohodlnější aplikace je s prázdným měchýřem.
  • Krok 2: Jako první vložte jednu kouli a postupně vsunujte další, pokud máte problémy s vložením, můžete zvednout jednu nohu nebo si lehnout. Nezapomeňte mít silikonový konec vždy na vnější straně.

K dosažení co nejlepších výsledků se doporučuje použít kuličky z počátku po dobu 15 minut denně a čas postupně prodlužovat o 5 minut denně až do dosažení 30 minut za relaci. Mějte na paměti, že vaše tělo se z počátku bude cítit nepříjemně z nového cvičení, ale pokud to přetrvává, měli byste se poradit s lékařem. !!! Nepoužívejte během těhotenství nebo menstruačního cyklu !!!

 

Specifikace:

  • Jedinečný tvar
  • Zpevňují pánevní dno
  • Voděodolné
  • Hebký materiál
  • Rozměry: 19,5 cm x 3,8 cm