Neohodnoceno

Černé dildo s přísavkou 23 cm

Další realistické dildo, která jsou třešničkami naší nabídky. Černá barva pro divokou hru a dokonale vytvarované rysy.

Skladem (1 ks)
Kód: 759746321558
Značka: CHISA NOVELTIES
555 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: černá
Délka: 23 cm
Materiál: plast
Průměr: 4 cm

Vyzkoušejte si toto realistické dildo, se kterým si užijete tak divokou noc jakou nepamatujete.

realistické tělo s žílami, žaludem a také s varlaty, které vašim nocím dodají ten extra dotek, který bez pravého penisu potřebujete. Černá barva z dilda dělá opravdového býka pro divoké sexuální zážitky.

Na základně má silnou přísavku, díky které jej můžete použít kdykoli a kdekoli chcete.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

CHISA

 

Realistické dildo – Věrná kopie mužského penisu

Pokud máte pocit, že vám u masturbace něco chybí k dokonalosti tak jste tu správně. Realistická dilda vám poskytnou sexuální zážitky jako s živým penisem.

Vyberte si dildo úzké pro anální sex nebo dildo s velkým průměrem pro silnou penetraci. Dále jsou mimo dilda optimálních velikostí také dilda dlouhá až extrémní či zase velmi krátká.A nesmí vás ani překvapit dilda polorealistická, která mají pouze pár znaků živého penisu, ale nejsou s ním úplně totožná. Nabízena jsou v různých materiálech z nichž je nejpodobnější lidské kůži materiál Fanta Flesh – imitace kůže.

Ať už zvolíte jakýkoliv typ realistického dilda očekávejte perfektní vyrýsování, vzrušující žalud a koule vytvořené k pomačkání.

 

Specifikace:

  • Bez obsahu ftalátů
  • Materiál PVC
  • Přísavka na základně
  • Rozměry: 23 cm x 4,3 cm

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.