Neohodnoceno

Černé dildo 27 cm Hung System Biftek

Velké dildo v černé barvě ze série Hung System. Realistický tvar a mohutná velikost z něj dělá nepopsatelnou sexuální hračku.

Skladem (1 ks)
Kód: 5420044219803
Značka: HUNG SYSTEM
1 499 Kč –13 % 1 299 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: černá
Délka: 27 cm
Materiál: PVC - tvrdší plast
Průměr: 6 cm
Vlastnosti: klasické
Černé dildo 27 cm Hung System Biftek
1 499 Kč –13 %

Hung System je série, která se skládá z různých análních kolíků a několika dild. Zakoupením výrobků z této série si můžete být jisté, že k sobě výrobky pasují. 

V Sérii Hung System najdete nespočet možností vytvarovaných dild a análních kolíků a každý jediný kus je originální. 

Toto dildo je dlouhé 27 cm s průměrem 6,4 cm což z něj dělá opravdu tvrdého hráče, který uspokojí i ty nenáročnější požitkáře. 

Je navržen tak, aby poskytoval opravdu působivé pocity.

Jeho materiál je kompatibilní se všemi typy lubrikačních gelů. 

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

HUNG SYSTEM

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Jsou tak skvělá pro homo i heterosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • Rozměry: 27 cm x 6,4 cm
  • Černá barva
  • Realistický tvar
  • Série Hung System
  • Materiál: PVC

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.