Neohodnoceno

Černá poutací sada ruce a krk z nylonu

Sada límce a pout na ruce v černé barvě. Opravdu měkké a pohodlné polstrování.

Skladem (3 ks)
Kód: 8718924224182
Značka: RIMBA
899 Kč –11 % 799 Kč
Kategorie: Pouta
Barva: černá
Materiál: nylon
Velikost: nastavitelná
Černá poutací sada ruce a krk z nylonu (2)
Akce
899 Kč –11 %

Vášnivá sada pout. Nechte svou fantazii, aby vám ukázala nové rozměry sexuální vášně. Spoutejte svůj sexuální objekt za ruce a krk, omezte jej v pohybu a umažte mu sedmí div světa pomocí všech Vašich sexuálních tužeb a fantazií. 

Součástí balení je: nastavitelným měkký límec s odnímatelným popruhem, měkká pouta se suchým zipem, popruh a 3 karabiny.

Žádná bolest, žádné utrpení, pouze slast a to díky opravdu měkkému polstrování, díky kterému se můžete soustředit jen a pouze na sexuální požitek. 

 

Čištění poutacího příslušenství je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde

 

BONDAGE PLAY

Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Sexuální požitky trochu jinak aneb sex s trochou hříchu. Drží Vás myšlenka mít nad svým partnerem/partnerkou více nadvlády? Nedokážete se zbavit vzrušení při myšlence, že je Váš sexuální objekt připoután k posteli a vy si tak s ním můžete dělat co Vás jen napadne? Tento nápad drží, věřte nevěřte, čím dál víc lidí.

Pouta jsou velmi oblíbenou sexuální hračkou. Jednoduchý a přitom tak geniální nápad, jak si dopřát mnohem víc vášně. Upusťte fantazii i tomuto způsobu her a vyzkoušejte hned několik možností spoutání. Sexuální objekt může ležet na zádech a ruce mít za hlavou spoutané k čelu postele. To samé může být i při poloze na břiše. Pouta ovšem nabízí o možností spoutání ruky s nohou a nebo se připoutejte k sobě a užijte si jaké to je mít sex bez možnosti útěku.

 

Specifikace:

  • Materiál: Nylon
  • Velikost: nastavitelná
  • Černá barva