Neohodnoceno

Černá poutací sada nohy, ruce, krk a škraboška

Dokonale vzrušující poutací sada. Spoutejte ruce i nohy do jednoho popruhu. Spoutejte i krk, aby jste ještě více zamezily pohybu a zavažte oči, aby Váš subjekt nevěděl na co se právě chystáte.  

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924224144
Značka: RIMBA
1 099 Kč –9 % 999 Kč
Kategorie: Pouta
Barva: černá
Materiál: nylon
Velikost: nastavitelná
Černá poutací sada nohy, ruce, krk a škraboška (3)
Akce
1 099 Kč –9 %

Upusťte oprátky své fantazii a dovolte těmto poutům překročit vaše fyzické limity. Tato sada ukáže Vašemu partnerovi/partnerce kdo je tady pánem. Spoutejte ji/jej, zavažte oči a řádně ji/jej potrestejte způsobem jakým si ani neumí představit. Pokud není třeba trestat, tak alespoň uvidí nové sexuální požitky a bude naprosto bez sebe.

Vzrušující poutací sada obsahuje: masku, pouta na ruce i nohy, popruh a 4 karabiny.

 

Čištění poutacího příslušenství je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde

 

BONDAGE PLAY

Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Sexuální požitky trochu jinak aneb sex s trochou hříchu. Drží Vás myšlenka mít nad svým partnerem/partnerkou více nadvlády? Nedokážete se zbavit vzrušení při myšlence, že je Váš sexuální objekt připoután k posteli a vy si tak s ním můžete dělat co Vás jen napadne? Tento nápad drží, věřte nevěřte, čím dál víc lidí.

Pouta jsou velmi oblíbenou sexuální hračkou. Jednoduchý a přitom tak geniální nápad jak si dopřát mnohem víc vášně. Upusťte fantazii i tomuto způsobu her a vyzkoušejte hned několik možností spoutání. Sexuální objekt může ležet na zádech a ruce mít za hlavou spoutané k čelu postele. To samé může být i při poloze na břiše. Pouta ovšem nabízí o možností spoutání ruky s nohou a nebo se připoutejte k sobě a užijte si jaké to je mít sex bez možnosti útěku.

 

Specifikace:

  • Materiál: Nylon
  • Velikost: nastavitelná
  • Černá barva