Neohodnoceno

Černá pouta z umělé kůže Fetish

Vzrušující černá pouta s nastavitelnými přezkami. Nechejte se spoutat!

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583790519
699 Kč
Kategorie: Pouta
Barva: černá
Materiál: umělá kůže
Velikost: nastavitelná

Vstupte do světa vzrušení pomocí edice Fetish Black Shadow. Edice produktů pro ty nejodvážnější a nejzajímavější zážitky z BDSM.

Pouta jsou nejlepší doplněk pro dobrou kolekci Vašich hraček pro BDSM. A to ať už jste odborníkem nebo chcete vstoupit do nového světa fantazie a potěšení.

Tato pouta mají dokonalý design v matné černé barvě, která je elegantní a smyslná. Díky dvojité polstrované vrstvě uvnitř jsou velmi pohodlné a díky přezce na konci jsou nastavitelné, takže je můžete utáhnout podle svých potřeb.

 

Čištění poutacího příslušenství je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde

 

FETISH BLACK SHADOW

 

Sexuální požitky trochu jinak aneb sex s trochou hříchu. Drží Vás myšlenka mít nad svým partnerem/partnerkou více nadvlády? Nedokážete se zbavit vzrušení při myšlence, že je Váš sexuální objekt připoután k posteli a vy si tak s ním můžete dělat co Vás jen napadne? Tento nápad drží, věřte nevěřte, čím dál víc lidí.

Pouta jsou velmi oblíbenou sexuální hračkou. Jednoduchý a přitom tak geniální nápad jak si dopřát mnohem víc vášně. Upusťte fantazii i tomuto způsobu her a vyzkoušejte hned několik možností spoutání. Sexuální objekt může ležet na zádech a ruce mít za hlavou spoutané k čelu postele. To samé může být i při poloze na břiše. Pouta ovšem nabízí o možností spoutání ruky s nohou a nebo se připoutejte k sobě a užijte si jaké to je mít sex bez možnosti útěku.

 

Specifikace:

  • Veganská kůže
  • Vysoce kvalitní neopren
  • Kovový řetěz
  • Vysoce kvalitní výroba
  • Robustní karabiny
  • Nastavitelná pouta
  • Bezpečné a příjemné