Neohodnoceno

Černá elastická fetish maska

Elastická, univerzální maska přes hlavu, která sedne každému. Černá barva a otvory na oči i ústa.

Skladem (2 ks)
Kód: 8718924231173
Značka: RIMBA
659 Kč –9 % 599 Kč
Kategorie: Masky, škrabošky
Barva: černá
Materiál: nylon
Velikost: univerzální
Černá elastická fetish maska
659 Kč –9 %

Maska s otvorem v ústech a očích z pružného a pohodlného materiálu. Maska je unisex a v jedné velikosti, protože prostě padne každému.

Maska je ideální pro sexuální život plný her. Zahrajte si na například na lupiče, taková hra váš sexuální život dostane do jiných rozměrů. Okořeníte svůj vztah a užijete si vzrušující sex.

Perfektní pro život plný BDSM nocí bez omezení.

 

BONDAGE PLAY

 

Maska tohoto typu je typická pro BDSM hry. Rozhodně nedoporučujeme její použití tam, kde nejsou zkušenosti s jemnějšími sexuálními hračkami a tam kde není v sexuálním vztahu důvěra a společný vkus pro sexuální zážitky.

Tyto masky mají za úkol pomoci v znehybnění nositele, omezit jeho vnímaní okolí a to buď zakrytí očí, úst, uší či všeho dohromady. Submisivní článek sexuálního vztahu je tak ponížen a částečně zbaven vjemových smyslů. Jejich přítomnost poskytuje dominantovi velké vzrušení a pocit nadřazenosti. Některé masky jsou vybaveny i háčkem na obojek nebo například svorkami na bradavky…díky těmto doplňkům je maska ještě více přitahující pro dominanta a dopřeje větší vzrušení a rozsah hry.

Maska je ideální pro využití při bondage (erotická technika svazování). Při svázání celého těla zakryjete vjemové smysly svazovaného a tím mu ještě více omezíte veškeré šanci na sexuální projevy.

Přejeme mnoho vzrušujících sexuálních zážitků!

 

Specifikace:

  • Materiál: 80% nylon, 20% elastan
  • Jedna velikost
  • Černá barva