Neohodnoceno

Vibrátor se 4 hlavami Broad City

4 vyměntitelné hlavy, 3 rychlosti a 4 druhy vibrací. Růžová barva. Vodotěsný

Skladem (> 5 ks)
Kód: 5060493001675
Značka: Broad City
799 Kč
Kategorie: Erotické pomůcky
Barva: růžová
Materiál: ABS - termo plast
Napájení: AA baterie
Velikost: 11 cm
Voděodolnost: voděodolný

Výkonná mini vibrace, která ve vás probudí nové smysly. 

Čtyři tvarované hlavy, které můžete měnit, a zajistit si dokonalou jízdu ke hvězdám. Ať už  letíte poprvé nebo ne, tato raketa je pro vás. Jediné tlačítko ovládá 3 rychlosti a 4 druhy vibrací, takže můžete změnit tah, kdykoli budete chtít. 

Vyberte si hlavu, se kterou si chcete hrát, přidejte lubrikační gel na bázi vody pro hladší jízdu a pak jste připraveni dovést se k vrcholu.

Chcete proměnit vaši raketovou jízdu v podvodní dobrodružství? Máte to. Použijte tento vibrátor ve vaně či sprše a zažiješ teprve to pravé vzrušení.

BROAD CITY

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

Specifikace:

  • Broad City Ride the Rocket clitoral vibrator se 4 zaměnitelnými hlavami
  • 3 rychlosti a 4 vzorce vibrací
  • Plně vodotěsné pro zábavné časy vany nebo sprchy
  • Délka 11,2 cm
  • Bez latexu a ftalátů
  • Materiál: ABS
  • Informace o baterii 1 x AA (není součástí balení)

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VIBRÁTORY Z ABS PLASTU 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.