Neohodnoceno

Black Six dildo od King Cock 15 cm - černé

Dildo černé barvy od King Cock. Délka optimálních 15 cm, silná přísavka a materiál bezpečný pro tělo. Realistický vzhled je neodolatelný.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 603912349894
Značka: King Cock
777 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: černá
Délka: 15 cm
Materiál: plast
Průměr: 4 cm

Chcete, aby vaše první dildo vypadalo jako tvrdý rockový hřebec, o kterém jste vždy fantazírovali? Přestaňte snít a udělejte si dobře s tímto králem! Každá žíla a žalud jsou pečlivě ručně vyrobeny s důrazem na detail, aby vám poskytly nejrealističtější zážitek, jaký jste si kdy dokázali představit. Výkonná přísavka na podstavci drží téměř na jakémkoliv rovném povrchu a umožňuje kompatibilitu s každým postrojem. 

Je vyrobeno v nejmodernějším závodě na výrobu pryže společnosti Pipedream, Každé dildo z řady King Cock je bez ftalátů, latexů, bezpečné pro tělo a hypoalergenní. Nejlepší ze všeho je, že King Cock je hrdě vyroben v USA, takže si můžete s důvěrou užít každé mistrovské dílo.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

KRÁLOVÝ KOHOUT

 

Realistické dildo – Věrná kopie mužského penisu

Pokud máte pocit, že vám u masturbace něco chybí k dokonalosti tak jste tu správně. Realistická dilda vám poskytnou sexuální zážitky jako s živým penisem.

Vyberte si dildo úzké pro anální sex nebo dildo s velkým průměrem pro silnou penetraci. Dále jsou mimo dilda optimálních velikostí také dilda dlouhá až extrémní či zase velmi krátká.A nesmí vás ani překvapit dilda polorealistická, která mají pouze pár znaků živého penisu, ale nejsou s ním úplně totožná. Nabízena jsou v různých materiálech z nichž je nejpodobnější lidské kůži materiál Fanta Flesh – imitace kůže.

Ať už zvolíte jakýkoliv typ realistického dilda očekávejte perfektní vyrýsování, vzrušující žalud a koule vytvořené k pomačkání.

 

Bezpečný materiál pro výrobu erotických pomůcek

I přes to, že materiál PVC nemá dobrou pověst, výrobce Pipedream – King Cock garantuje u svých dild bezpečný materiál pro vaši pokožku, který neobsahuje ftaláty a latex. Materiál je navíc hypoalergení.
I přes kvalitu materiálu, dbejte na hygienická opatření a své erotické hračky vždy pečlivě ošetřete dle návodu výrobce.

 

Specifikace:

  • Celková délka: 17,0 cm
  • Použitelná délka: 15,2 cm
  • Šířka: 4,1 cm
  • Materiál: PVC
  • Barva: černá
  • Voděodolný

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.