Neohodnoceno

Bílý mastrubátor umělá vagina Boost

Masturbátor v podobě umělé vagíny s polo realistickým tvarem. Vroubkovaný rukáv vás vtáhne do rozkoše.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583790878
Značka: BOOST
559 Kč –11 % 499 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: bílá, průhledná
Materiál: neuvedeno
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: neuvedeno
Bílý mastrubátor umělá vagina Boost 1
Akce Novinka
559 Kč –11 %

Značka Boost Pumps, vytvořená pro potěšení mužů, vám pomůže dosáhnout erekce, kterou jste vždy chtěli a jakou si zasloužíte. Získejte uspokojivější sex s čerpadly Boost.

Díky úžasným vlastnostem tohoto masturbátoru budete moci dosáhnout toho, co jste vždy chtěli, silné, silné a ještě jednou opravdu silné erekce a především příjemné. To vše aniž by jste museli jíst pilulky nebo řešit problémy s erekcí operací.

Dodejte svým sexuálním relacím potěšení pomocí tohoto polo realistického rukávu ve tvaru pochvy. Má texturovaný tunel s tečkami a drážkami, takže si ho můžete užít dvakrát tolik. Rukáv je také částečně průhledný.

Nezapomeňte si řádně vyčistit rukáv dobrým čisticím prostředkem na hračky EROS a použít svůj oblíbenou lubrikant na vodní bázi PJUR pro bláznivou, super mokrou noc.

 

ZVÝŠTE ČERPADLA

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Nezahrnuje čerpadlo
  • Polo-realistický tvar pochvy
  • Texturovaný tunel
  • Vhodný pro čerpadla Boost Pump