Neohodnoceno

Vibrátor leopardí vzor s pouzdrem B3 Onyé Keňa 

Nádherný design zvířecího - leopardího vzoru. Praktické pouzdro součástí balení. Odolný materiál.

Momentálně nedostupné
Kód: 37588108422
Značka: Onyé Keňa 
333 Kč
Kategorie: Erotické pomůcky
Barva: leopardí vzor
Materiál: plast
Napájení: AAA baterie
Velikost: 11 x 3 cm
Voděodolnost: voděodolný

Vibrátor v naprosto exkluzivním designu zvířecího vzoru. 

U mnoho žen se jejich smyslnost rodí z krásy, když se obklopuje věcmi, díky nimž se cítí zvláštní a sexy. B3 Onyé Keňya vibrátor této smyslnosti propůjčují dramatičnost a to odvážnými kousky pro soukromou sbírku ženám. 

Zvířecí vzory jsou vzrušující - jsou to horké, zábavné a klasické trendy, které nikdy nevycházejí z módy. A tyto jedinečné vibrace jsou pro ženy, které milují vzory zvířat, které si také užívají divoce vášnivé designy ve svých ložnicových doplňcích. 

Keňské vibrace, které spojují vize malebné, nedotčené krajiny afrických plání a neskrývaného dobrodružství, vás spojí se svými prvotními touhami a poskytnou vám právo na extázi.

Keňa je vodotěsná a vyrobená z neporézních plastů bez obsahu ftalátů. Každý kus B3 Onyé Keňa je dodáván s tvrdým pouzdrem na ochranu vašeho cenného pomocníka. B3 Onyé Keňa má neklouzavý pásek pro pohodlný úchop a je z materiálu, který jí v průběhu času neumožňuje poškrábání nebo odlupování.

 

VELKÉ TEAZE HRAČKY

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

Specifikace:

  • Cestovní pouzdro v ceně
  • 1 rychlost
  • 1 baterie AAA (není součástí balení)
  • Bez latexu nebo ftalátů
  • Voděodolný
  • Rozměry: 11,4 cm x 3,2 cm