Neohodnoceno

BDSM plácačka na zadek černá

Typická BDSM plácačka na zadek. Opatřena cvočky pro ještě tvrdší hrátky

Skladem (1 ks)
Kód: 759746113429
Značka: CHISA NOVELTIES
499 Kč
Kategorie: Bičíky, plácačky a důtky
Barva: černá
Materiál: syntetická kůže
Velikost: 33 x 8 x 1 cm
BDSM plácačka na zadek černá
Akce

Pokud chcete bláznivou noc plnou potěšení a vzrušení, musíte to vzít do svých rukou. 

Tato plácačka na zadek je z měkkých, ale pevných materiálů, takže si můžete užívat hrátek bez omezení. Je vybavena cvočky což jí dodává trochu více síly a tvrdosti. Díky jeho ergonomické rukojeti a provázkem, který můžete nasadit na zápěstí, bude Vaše plácání opravdu pohodlné.

 

CHISA

 

Bičíky, důtky a plácačky jsou běžným doplňkem sexuální výbavy lidí, kteří se toho prostě nebojí. Lidí, které vzrušuje dostat nebo naopak dát někomu pár na zadek. Štípnutím, které způsobí právě plácnutí bičíkem či důtkou, dojde k prokrvení kůže a tím se kůže stává citlivější a sex tak mnohem vzrušující.

Tyto pomůcky jsou naprosto typickým vybavením pro BDSM hrátky. Spoutejte svou subinu/suba pouty, nasaďte mu pásku na oči, vezměte do rukou bičík či důtku a ukažte svému submisivnímu partnerovi kdo je tady dominant.

Ať už jste zastánce BDSM her nebo si chcete bičík či důtku pořídit pro zpestření sexuálních zážitků, určitě nebudete litovat, pokud ovšem víte, že o to i Váš milenec stojí.

Po výběru je už jen a jen na Vás jak moc budete v posteli zvrhlí, zda tuto pomůcku zkombinujete s pouty, maskou, svorkami na bradavky či dalšími sexuálními hračkami.

 

Specifikace:

  • Ergonomická rukojeť
  • Rozměry: 31,9 cm x 7,5 cm x 0,9 cm